| Scumpilicii a întrebat:

Hei! Imi cam place de un baiat si nu stiu cum sa-i zic... Sunt convinsa ca si lui ii place de mine, dar el e prea rusinos. Va rog mult, ajutati-ma sa gasesc calea cea mai buna de a-i spune.

Răspuns Câştigător
| darkvalentine a răspuns:

Dai de inteles chestia asta. Nu trebuie sa fii directa. Sunt sigura ca va intelege rapid. Cheama-l la o plimbare, apropiete de el. Sunt destul de multe semnale si sigur va intelege. Daca nu lupta cu rusinea, atunci fa tu primul pas. Nu e injositor acest lucru. Dai de inteles ca stii ce vrei. Succes!

2 răspunsuri:
| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

Uneori un gest face cat 1000 de cuvinte, nu spune nimic, doar arata-i asta si va curge totul de la sine