| dex_4639 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu daca ma place a fost cu un baiat prieten foarte bun si s-a combinat cu ea si i-am urat succes deoarece nu vroiam sa stie nimeni ca o plac dar mi-e rusine sa o intreb ce sa fac un sfat va rod

2 răspunsuri:
| Ella123 a răspuns:

Du-te la ea si spune-i cu curaj. Daca nu ii zici tu personal, va crede ca faci misto de ea.Crede-ma,sunt fata si stiu ce zic...asa mi s-a intamplat si mie.Deci fa-ti curaj...ca nu ai nimic de pierdut, sau poate ai de castigat.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ii zici ce simti da tinand cont ca daca mai este cu prietenul tau sa nu il jignesti pe el insa daca s-au despartit ar trebui sa ii marturisesti poate cine stie o sa va combinatitongue succes:*