| Daiana90 a întrebat:

Buna!
Vroiam sa va cer sfatul.
Imi place de un baiat de 3 ani, din clasele mici si nu i-am spus nimic din timiditate, din frica ca ma va refuza.Eu tot speram ca va veni el, ca macar va incerca sa ne imprietenim dar nimic...cand am avut ocazia am intrat in vorba dar nici nu ma asculta, trecea pe langa mine, nu stiu daca de rusine sau altceva...
Astazi a fost cea mai groaznica zi din viata mea!
S-a combinat cu una din cele mai bune prietene de ale mele, cu un an mai mare decat el (si decat mine, eu si cu el fiind de aceeasi varsta). Cand stateam cu ea, venea si o lua pe dupa gat si se duceau...am simtit ca mor.
Astazi am aflat de la un prieten de al lui ca face doar acterinca de ea si poimaine ii da verde dar am indoieli...la momentul acesta are status ca o iubeste enorm si ea la fel. O suna si ii zice ca o iubeste.
Sufar prea mult dupa el si nu stiu ce sa fac.Prietena mea stie cat de mult il plac dar nu renunta la el pentru minestraight facesi nici nu ma crede cand ii spun ca el isi bate joc de ea.
Ce sa fac? Nu ma pot duce la el sa il intreb caci ma va refuza sigura caci ii cu ea sau cel putin va fi si cu mine la caterinca...
Voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| buburuzzz a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat lupta pentru el! stii cum se zice pofta vine mincind...in ceea ce-l priveste pe el. iar in ceea ce o priveste pe prietena ta nu-i mai baga in cap ca-l iubesti.si de astea...incearca sa afli de la ea mai multe despre el

| mrproffesor a răspuns:

Mai bine lasa-l sunt multi alti baieti, acum nu creca vrei sa intervi intre cei 2 asteapta saase termine relatia lor. Dar intrebarea mea e daca o sa faca la fel si cu tine?

| Bucatarul.com a răspuns:

Pai tu te astepti sa te creada atat timp cat i-ai zis ca tu-l placi? laughing
Acum nu trebuie decat sa astepti si sa se termine... sa-i spui :

I told you soooooo! laughing

| ion933 a răspuns:

Da tu citi ani ai