| Chans a întrebat:

Imi place de un baiat dar, acesta nici nu ma baga in seama.Suntem in aceeasi clasa si el vorbeste cu fetele celelalte chiar daca nu le place ce pot face? fundita?*

Răspuns Câştigător
| LifeandDreams a răspuns:

Du-te si vorbeste cu el. incearca sa radeti. Spune tu ceva amuzant sau. daca stii ca`i place ceva ce`ti place si tie du-te si intreaba`l. vorbeste cu el. si daca o sa va imprieteniti, incearca sa-i spui ce simti, daca el nu simte la fel, sa-l sa simta asta. Dar de obicei, se intoarce roata :*! BAFTA!

4 răspunsuri:
| Tzutzik a răspuns:

Ajutal cu temele pentru acasa,fa-ti o frizura ceva waaw,schimbati ceva haine,fii mai ateanta cu el,mai blindă,mai lamurestel la teme,cind iesă la tablă soptestei, sau poate poti sai soptesti in asa fel ca sa te auda profa sa te ameninte cati pune nota negativa si sa tio puie el sa se speria si va lua in consideratie faptul, poti sai propui sa mergeti la un film ca ai 2 bilete dar nu ai cu cine merge, la o plimbare la fel singura tii urit.vezi si tu.
Bafta! sper să fiti împreună.

| uNNe a răspuns:

Nu ai sanse esti urata!

| HolyPotato a răspuns (pentru uNNe):

Daca nu ai de dat un sfat bun mai bine nu descuraja pe altii. Cred ca ai lucruri mai bune de facut, nu-i asa? happy

| AnormalKid a răspuns:

Nu te purta ciudat, ca de obicei. Imbraca-te mai fain si renunta la J.B!