| holly a întrebat:

Vara trecuta mi-a placut un baiat dar el nu a vrut sa fie cu mine. Si pentru ai arata ca nu imi mai place de el nu l-am mai bagata in seama cand ne intalnema intorceam capul ...Azi am iesit afara cu prietenele mele si el a vorbit doar cu ele (le-a intrebat cum a fost in tabara, ce premiu au luat) cu mine nu a vorbit deloc. Oare vrea sa imi plateasca cu aceeasi moneda? E suparat pe mine? Ce sa fac? (va premiez cu fundita)

Răspuns Câştigător
| ambutisare a răspuns:

Yep, plateste cu aceeasi moneda. Poate nu e suparat. Poate doar te ignora. asa cum ai facut si tu. Iti poti pune prietenele sa afle aces lucru.
A da. si nu stiu daca ii mai arde lui de tine dupa ce a trecut un an.si nici nu ati mai vorbit. Bafta!

2 răspunsuri:
| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Da, vrea sa iti arate cum s-a simtit el cand tu il ignorai.
Te-ai simtit rau, nu? happy
Banuiesc ca da...
De acum poti sa incepi sa vorbesti cu el, ca amici, si nu te va mai trata asa.

| andra ツ a răspuns:

Cred ca ai dreptate - vrea sa iti plateasca cu aceeasi moneda. Poate ca te place, poate ca nu, dar tu fi mai "smechera" ca el si fa-ti un prieten
- daca te place va fi gelos si sigur iti va spune ca te place;
- daca nu te place, el va avea de pierdut.

Sper ca te-am ajutat.
Pa pa :*.