| anonim_4396 a întrebat:

Buna,imi place de un baiat prietenele mele zic ca si lui ii place de mine, oare e bine sa-i zic?

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Parerea mea e ca ar trebui sa il astepti pe el sa ti-o spuna (asta daca te place). Baietii trebuie sa fie cei cu initiativa.Trebuie sa dovedeasca ca e curajos.Bafta! :*

| Evelinutza a răspuns (pentru Floreenofficial):

Pai el ma baga in seama vine sa vorbeasca cu mine incearca sa ma sarute dar eu nu stiu ce sa cred prietenele mi-au zis ca sa iii zic dar nu stiu. daca e bine crying

| neutrino a răspuns:

Am inteles ca nu-ti place gramatica. Restul nu mai conteaza.

| VampireBlood a răspuns:

Daca inceaca se te sarute clar ca te place! Spune`i pana nu-l pierzi!

| Evelinutza a răspuns (pentru VampireBlood):

Deci e bine daca ii zic?

| VampireBlood a răspuns:

Da,spune`i pana nu-l pierzi

| Evelinutza a răspuns (pentru VampireBlood):

Ok iti multumesc,

| VampireBlood a răspuns:

Nu ai pentru. ce!