| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un baiat acum 2 ani. Nu a fost ceva foarte serios dar eu l-am iubit enorm. Acum am aflat ca ma place foarte mult insa nu e sigur daca si eu il plac. Prietena mea stie ca il plac si a vorbit cu el si l-a intrebat de ce nu ma intreaba daca vrea sa fim din nou impreuna. El nestiind ca eu inca il iubesc. El i-a raspuns ca nu stie ce sa faca, ca el nu prea intreaba fetele si ele pe el si ca daca ma intreaba nu vrea fata in fata ci pe mess. Pana acum totul bine dar mi-a mai zis prietena mea ca el i-ar fi zis ca atunci cand se pune prietena mea cu prietenul lui cel mai bun de care e ea indragostita insa prietenul sau nu vrea, atunci va fi si el cu mine. Nu stiu ce sa fac. Eu il iubesc enorm si cand am auzit asta parca mi s-a rupt inima in doua. El nu e genul care sa fie cu cineva de fatsada... Dar sunt un pic confuza. Ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| asdgfhresry a răspuns:

Pai, spune-i tu pe net.
Daca stii ca te place, atunci nu mai astepta sa iti spuna.
S-o fi lasand greu thinking
Oricum daca vezi ca nu face primul pas, atunci fa-l tu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca lasi pe prietena ta sa vorbeasca cu el, poate se vor indragosti, si se vor iubi. poate se vor si casatori. tu stai pe mess.la monitor. daca tu nu stii cine esti? el de unde sa stie? el o stie, da pe prietena ta, ca pe ea o vede, cu ea vorbeste.va iubiti enorm, da trebuie sa vorbeascaaltii, pentru voi.