| AndreeaDeea1478 a întrebat:

Imi place de un baiat de ceva vreme dar el doar ce a iesit dintr-o relatie de 3 ani si spune ca nu vrea sa inceapa o noua relatie... am iesit de cateva ori afara si ne-am comportat ca un cuplu...dar de ieri nu mai vb cu mine... nu imi mai raspunde la telefon la mesaje si nu stiu ce pot sa fac? Sa il las in pace sau ....nu stiu.

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Da, cel mai bine este sa il lasi in pace o perioda. Daca te place, sigur te va cauta. Este normal ca dupa o relatie de trei ani sa ai ezitari in ceea ce priveste o noua relatie. Este greu pentru el sa o ia de la capat cu alta fata si mai sunt si sentimentele lui pentru acea fata, care nu cred ca au disparut asa repede. Da-i timp, lasa-l pe el sa te caute. Succes!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se pare ca, ori l-ai speriat, ori l-ai sufocat. Lasa-l in pace momentan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine te stiu dar nu inteleg de ce vrei sa fii cu el daca e mai mare ca tine?