| alexandrapisi a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa. El se purta frumos cu mine si mai facea si apropouri la adresa mea, dar de vreo 2 saptamani a devenit foarte distant si ne certam mai tot timpu.
Este posibil ca el sa isi fii dat seama ca il plac si asa sa fie felu lui de a ma respinge? Ce sa fac in continuare pentru ca eu inca il plac?

4 răspunsuri:
| Dj Zozo a răspuns:

Sincer cred ca e un fraier la fel ca toti ceilalti baieti care nu stiu sa precizeze o fata.
pana la urma ei nu ar putea trai fara noi.
stiu prin ce treci... mi s-a intamplat si mie, dar incearca sa nu pui totul la suflet(stiu ca e greu, dar...trebuie).
ar trebui sa faci in asa fel incat sa'i arati ca, comportamentul lui te doare(poate asa o sa inteleaga, sau poate nu).
Succes!

| @@ a răspuns:

Buna pisibig grin
stii parerea mea
eu cred ca e un marlan si asta e comportamentul lui de bou
si fiindca suntem in aceeasi clasa amundoua eu zic sa nu te mai gandesti la nemernic nu te merita sincer
de ex azi ne-a batut cu zapada de ne-a spart capustraight face

| titusfresj a răspuns:

Stii ce cred eu.ca baiatu ti-a facut avansuri. iar tu l-ai cam respins fara sa iti dai seama. iar el s-a saturat.si se cam razbuna acum...noua nu le place sa fie refuzati.

| tridord a răspuns:

Depinde de ce fel de baiat este, sunt in aceeasi situatie cu o fata, si uneori ca baiat esti fortat de prietenii tai sa spui unele lucruri pe care nu vrei sa le spui, mai ales daca prietenii lui au ceva cu tine. Poate ca el se cearta cu tine doar ca sa nu iasa prost in fata grupului. Dar poti sa il intrebi pe fata daca este un baiat care spune lucrurilor pe nume.