| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat de mult timp si nu stiu daca sa-l mai astept. El este cu un an mai mic decat mine, deci, mai imatur. Din cauza lui am refuzat mai multi baieti care poate ma faceau fericita. Nu stiu ce sa fac. Daca spuneti sa-l mai astept, spuneti-mi cum il pot cuceri. Daca nu, spuneti-mi cum ma pot face din nou placuta printre ceilalti baieti. Multumesc. :*

4 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Cum sa-l astepti? in ce sens?

a..si daca e cu un an mai mic nu inseamna ca e mai imatur..totul depinde de felul cum gandeste.

| XXXL a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate tipa, el te place pe tine?

| Stassy a răspuns:

Uite fii atenta aici:Lasa baietii'n pace, sa vina ei la tine. Daca ei te placeau, sigur te mai plac si acum. Discuta cu ei, impreuna pe hol, intalnire in parc, petrece timp cu ei, si gata. Dupa aia o sa vina incet, si u sa'i mai refuzi k dupa aia o sa creada k esti cam usuratica.Alege unul, fa'l cel mai bun prieten, dupa care....mai vezi u. Si e de ajuns. E usorhappy

| costyn88 a răspuns:

Pai e simplu, ai stat de vorba cu el i-ai spus ca il placi? i-ai dat macar un semn? daca nu atunci el de unde sa stie ca tie iti place de el? stai de vorba cu el si spune-i ca iti place persoana lui si crede-ma ca el va fi flatat sa stie ca o fata il place si mai mult ca sigur va reveni cu picioarele pe pamant oricum se stie ca baietii se maturizeaza mai greu si e de datoria femeilor sa-i aduca cu picioarele pe pamant de aici si vorba "In spatele unui barbat puternic sta o femeie si mai puternica" comunicati ca nu aveti nimic de pierdut. Sper ca te-am ajutat, mult noroc.