| acestaesteunnume a întrebat:

Salut, am un baiat in clasa care imi place la nebunie de el, dar cand ma aflu langa el parca sunt o alta persoana si simt fluturi in stmac si parca s-ar misca pamantul, ce sa fac? il plac destul de mult dar n-am curaj sa-i spun! va rog mult ajutor!

6 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Adutzaa incearca sa vorbesti cu el, cum a spus si Lolly daca nu faci nimic ai de pierdut, ...nu ai curaj? ok atunci, pune pe un coleg sa ii afle numarul lui de telefon sau id de mess si asa poti vorbii cu el prin mesaj si iti da putin curaj apoi a 2-a zi cand va intalniti e mai usor vine totul de la sine happy

| Lolly184 a răspuns:

Fa-ti curaj si intreaba`l daca te place sau invita`l la un suc. Fii curajoasa pentru ca nu ai nimic de pierdut in asta, ba cateodata chiar ai de castigat. Tu crezi ca si el te place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica? cum ...la nebunie? esti nebuna? ai crize si il placi doar atunci? cand esti langa el parca esti langa alta persoana? nu inteleg nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata u trebuie sa fii cu tupeu si intreaba-l

| sayiNNNg a răspuns:

Adutzza daca il placi atat de mult eu zic ca si baiat sa iti faci curaj si sa il intrebi daca vrea sa fie cu tine chiar daca unii copii rad sau chestii cum sunt pitici astia stii u... ai grija si bafta(vrem raspunsuri bune)...:X