| Romaniaplinadenebuni a întrebat:

Cred ca m-am indragostit de o fata din zodia scorpion, eu sunt capricorn. suntem comlegi de clasa, dar nu prea vorbim pentru ca ea sta mai mereu cu fetele. ce-i place unei fete din aceasta zodie la un baiat? cum sa o fac sa tina la mine?

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Buh, ti se potriveste de minune nick-ul care-l ai! cum sa intrebi ce-i place unei fete dintr-o zodie? ce legatura are zodia cu felul de a fii, cu mentalitatea/gandirea, caracterul, personalitatea, obiceiurile? doamne. daca mercur e retrograd luna viitoare, trebuie sa bag la lotto? o sa bag! daca nu castig nimic, vin dupa tine.

| Romaniaplinadenebuni explică (pentru DNSK):

Nici eu nu credeam, dar se potrivesc o gramada de chestii si in legatura cu numele meu: acest cont il facusem sa pun clipuri de pe youtube cu tot felul de cretini care fac nu stiu ce, dar nu prea am timp...

| DNSK a răspuns (pentru Romaniaplinadenebuni):

Nick-ul l-ai facut sa pui clipuri pe youtube...ok.dar totusi aici e TPU. in fine. nu cred in zodii si-n astre si-n cacaturi, 1: ele nu exista, si 2: in religia mea sunt pacat. bafta-n viata da sper ca fara astre si minuni

| Adelinesmile a răspuns:

Eu sunt Capricorn si intodeuna mi-au placut baietii cu tupeu, mai de caterinca, amuzanti si putini mai " smecherasi " ca sa le spun asa, dar depinde acum. Poate fii aceeasi zodie, alte gusturi, alta personalitate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu inteleg ce treaba au zodiile aici? invit-o in oras si gata

| neutrino a răspuns:

Nu stiu exact ce-i place, dar sunt sigur ca nu-i plac prostii, asa ca, in ochii ei, tu trebuie sa cresti mereu.

| AnneMarie78 a răspuns:

Sunt scorpion, dar nu stiu daca au legatura zodiile. Pentru inceput eu sunt foarte copilaroasa intr0un sens bun, adica imi plac nebuniile zapaceala, si la baietii conteaza si aspectul fizic dar si sufletul, sa imi spuna esti frumoasa nu buna sa nu ma atinga fara voie, sa fie amuzant, glumet, spontan si sa fie tandru, dragastos.

| Pufulete456 a răspuns:

Eu sunt in zodia scorpion! Imi place ca baitul sa nu fie timid, sa am ce discuta cu el mai clar, sa nu ma minta urasc asta x-( si sa fie glumetbatting eyelashes. Incearca sa ii fii prima data prieten bun apoi mai mult fiindca ea va vedea ca tu tii la ea si se va indragostii de tine :X Succes la cucerit!winking