| bettybeatrice a întrebat:

Imi place de un baiat el stie dar eu nu stiu daca el ma place cum sa aflu? vineri prietenul lu cel mai bun m-a intrebat daca vreau sa fiu cu baitul pe cre il plac? ore a fost o gluma? ore baitul pe care il plac l-a pus sa ma intrebe? chiar din inainte sa il plac eream foarte buni prieteni dar de cand stie se porta indiferen si astepta sa il salut eu am pus prieteni sa se uite la el cand sunt in preajma si au spus ca se uita la mine. oare chier ma place? love struck

Răspuns Câştigător
| xoxolavxoxo a răspuns:

In primul rand nu trebuia sa ii spui ca il placi, cand baietii afla asta se schimba radical.Trebuie sa devii din nou prieten cu el si sa petreceti mult timp impreuna si apoi iti vei da seama daca te place prin comportamentul lui.
De exemplu: Vorbeste frumos cu tine, incearca sa te faca geloasa, etc.
Sau puteti sa jucati adevar, procente, provocare fara refuz cu mai multi prieteni si sa vorbesti cu o prietena sau un prieten sa intrebe cat la suta ii place de tine si el va raspunde.In cazul in care el va zice 0% nu trebuie sa pui la suflet deoarece poate incerca sa se ascunda si sa nu spuna.
Sper ca te-am ajutat!:*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sigur te place dar nu stie cum sa ti-o spuna, asa cum nici tu nu stii sa scrii.

| bettybeatrice explică (pentru neutrino):

Scuze dar nu prea merge tastatura si de aia