| DeliaCute a întrebat:

îmi place de un băiat mai mare cu un an ca mine.și a venit la noi în clasă și noi am râs împreună și a început să îmi placă de el.de atunci iese mai des pe hol,mă privește lung, câteodată când mă vede intră repede în clasă, în tramvai când eram se uita lung la mine și își trecea mâna prin păr, când i-am cerut informații despre un profesor când era de servici m-a ajutat și după a dat să spună ceva dar eu am plecat repede.se atinge accidental de mine, se pune aproape de mine dar nu zice nimic. și azi mi-am făcut curaj să îi dau mesaj cu "bună" și el a ieșit, nu a răspuns și când am văzut așa i-am zis "scuze am greșit destinatarul " iar el a reintrat și a răspuns așa "? și un emoticon trist oarecum nu știu cum să explic gen așa :\ ". Astăzi a ieșit f des pe hol și se uita la mine iar prietenul lui îl tot încuraja să iasă pe hol.Ce ar trebui să fac, Credeți ca simte ceva?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da draga simte nevoia de sex cum o simte fiecare mascul hetro potent din lumea asta, daca te imbraci mai vulgar te va place si mai mult, pana la urma sexul e scopul

| VibeTrix a răspuns:

Chiar ma enervati cu intrebarile astea stupide,precum "imi place de un baiat, imi place de un baiat, imi place de un baiat". Terminati, traiti-va viata si lasati astfel de intrebari inutile!
Tu faci ce simti cu acel baiat, daca cineva te obliga aici pe TPU sa-l saruti, il saruti?

| Drimmero a răspuns (pentru VibeTrix):

Sa nu spargi ceva de nervi, Hercule, stai cuminte!smug

| VibeTrix a răspuns (pentru Drimmero):

Nu am nervi, dar ma enerveaza!

| Florentina9210 a răspuns (pentru VibeTrix):

Nu esti singura.

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Nu fi rea poate ca il iubeste si deja merge prin magazine sa vada de o rochie de mireasa, nu vezi cate fete se viseaza mirese toate inebunite dupa relati serioase pe aici incredibil

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Intreaba-l. de ce esti asa timida?

| murgumarius a răspuns:

Da. Cred ca simte ca se apropie bacalaureatul cu pasi repezi si se gandeste sa il citeze pe Eminescu in privinta ta. La varsta voastra credeam ca simtim ceva, dar era doar inocenta. Atat. Poate cu timpul se va lega ceva. Poate nu. Ramane de vazut. Cuplurile stabile nu renunta unu la altul. Bafta.

| sadfhgkj a răspuns:

Sunt sanse sa te placa, dar in primul rand tu nu trebuie sa mai fi asa timida, trimite-i un mesaj pe bune, si discuta cu el, sa va cunoasteti mai bine :3nu este mare lucru, serios happy. Saluta-l pe hol, daca ai vreo prietena care-l cunoaste pune-o sa te ajute :3 doar lasa timiditatea, pierzi multe cu ea, stiu ce zic, am trecut prin asta big grin

| NirvanaXD a răspuns:

Cred ca te place...de vreme ce face toate acele gesturi. Ar trebui sa fii mai indrazneata si sa te bagi in seama cu el! Succes!