| sweetgirl pink a întrebat:

fundita! imi zambeste, se uita la mine dar nu vb nimiclaughingnici macar salutlaughingdar l sc p hol se uita l mine sh cand m uit l el intoarce capu. ce credeti ma place?

Răspuns Câştigător
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna!
Da, cred ca te place dar e timid si nu indrazneste sa intre in vorba cu tine.

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

laughingte poate placea tipu sau doar nu te cunoaste dar cred ca mai mult te place.

| ConstiintaTa a răspuns:

Poate, dar e prea timid sa iti spuna...

| maryus92 a răspuns:

Hmm sigur te place dar cred ca baiatul este cam timid

| Abigaiil a răspuns:

Buna. nu vorbeste pentru ca :
1. ori nu stie cum sa intre in vorba
2. ori e rusinos
3. cand te uiti tu la el, se intimideaza shii intoarce capul big grin
pai nu pot sa iti zic daca te place sau nu. tu doar incearca sa vorbesti cu el, zii buna shii apoi zii : cumde kk noi nicioadata nu vorbim? eu sunt...big grin! shii na, vede'ti voi ce sa vorbiti pe acolo big grin. dupa un timp o sa deveniti poate buni prieteni, shii o sa il intrebi : de cine iti place? shii asa o sa afli thinking

| Alexandra2305 a răspuns:

Ia tu prima initiativa si poate nu ai sa regreti, doar prinde curaj si intra in vorba cu el prin diverse subiecte chiar legate de scoala sau o materie, take care si succes love struck!