| anonima2405 a întrebat:

Imi place de un baiat mai popular decat mine. Ce sa fac? Cand eram mici, eram foarte buni prieteni. Dar de atunci cred ca m-a uitat... Vreau sfaturi happy

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Ar fi frumos sa te bagi in seama cu el prin amaratul de,, Buna, ce faci?'' si sa-i amintesti ca, odata ati fost buni prieteni. Si de ce sa te uite? O prietenie adevarata nu se uita niciodata! Deci, tot ce trebuie tu sa faci dupa ce-i atragi atentia este sa-i spui ce simti pentru el si sa nu-ti fie rusine. Priveste-l direct in ochi cand ii marturisesti sentimentele.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i ce simti

| anonima2405 explică (pentru mona):

Bine... la atat si eu m-am gandit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ce simpti!

| sokey a răspuns:

Zii tot, nu ai de pierdut, ai sanse 50/50. Ori stai cu el, ori nu vrea. Deci merita incercat. One Love!