| AyU a întrebat:

Ii prost? laughing
Ii un baiat, clasa paralela cu mine, ne stim din vara dar atunci aveam iubit, si acum am cam inceput sa il plac. El e un pic mai timid de fel, eu nebunatica, cu multi baieti si mno...Tot timpul cand ne intalnim ma ia in brate, il pup pe obraz, sau ma pupa el, odata l'am si muscat de gat. Faza e ca nu ma lasa sa il sarut pe bune. Motivul lui principal a fost ca fumez. M'am lasat. Mupaia ca ii e frica ca va suferi. Eu totusi pentru inceput vroiam un sarut, si numai mai incolo o relatie. Totusi, nu am comentat, e adevarat ca multa lume stie ca am facut multi baieti sa sufere, dar stiu sigur ca pe el nu l-as face sa sufere. Oricum toata saptamana asta prietenul meu cel mai bun, si prieten bun si cu el, a vorbit cu el si incerca sa il convinga sa stea cu mine. El tot aia ca nu ca o sa sufere, si totusi zicea ca ma place. In schimb de fata cu mine, i'a zis prietenei mele ca nu ma place. Nu stiu ce sa cred si ce sa fac, pentru ca mai e un tip mai mare cu care povestesc, sau ma pupa ocazional, si daca ar afla de ala ar fi si mai rau.

Ce pot face sa ii arat ca nu vreau sa il fac sa sufere, dar fara sa ma aprorpiu prea mult de el pentru ca se spune ca sunt suparata pe el. Ce sa ii zic, sau ce sa fac?

P. S. A vrut sa ma faca geloasa si a cam reusit, dar daca a aflat cumva de celalalt tip, pot spune ca suntem chit, dar faza e ca aseara cand a zis ca nu ma place, am vrut sa renunt la el, in schimb acum cand am aflat ce i-a zis prietenului meu, nu stiu ce sa mai fac. Are rost sa lupt? pentru ca cu celalalt tip nu se prevede nici un viitor, ci doar o "aventura"...
Dau fundita; x!

Răspuns Câştigător
| Byya a răspuns:

eu zic sa vb ca el si sai sp ca-l placi ai sp ca e timid sj poate el -ti sp ca nu te place deoare`ce cum a sp sj el pate il faci sa sufere dar stiu cum e sa tii la un baiat am fost in aceeas situatzie un pic mai complicata dar;-J am vb fatz-a in fata ca X-ulesku si i-am sp tot ce aveam pe suflet.eu asa zic sa faci si tu ii sp ca nu-l dezamagesti si etk sa-mi sp daca a mers

2 răspunsuri:
| CEA a răspuns:

Deci da are rost.Vei avea numai de castigat.Ai renuntat la tigari si asta e cel mai bun lucru,el e un baiat la locul lui din ce ai povestit...Dar daca prietenul tau cel mai bun minte? Asa pateam eu cu cel mai bun prieten, imi spunea ca baietii pe care ii plac nu ma plac si de fapt ei chiar ma placeau, mi-a distrus doi ani din viata doar pentru ca lui ii placea de mine. Sper sa reusesti sa fii cu el.NU-L FA SA SUFERE!

| CatalinCordea a răspuns:

Ce intrebare scurta