| Gabbytzu a întrebat:

Imi place de un baiat...Si suntem prieteni buni si colegi de clasa.Am fost cu un verisor de al lui 10 luni.Nu vreau sa creada ca vreau sa fiu cu el numai ca sa'i fac in ciuda la varu'so. Un alt prieten de'al meu si de; al lui l-a intrebat daca ii place de mine si a sp ca sunt frumoasa dar un pic plinutza.Eu acum sunt la dieta am slabit deja 10 kg.Cum sa'l cuceresc.Va rog ajutati-ma! fundita.big grin!

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Pai fa-l sa se simta bine in preajma ta si incearca sa ii dai de inteles prin comportamentul tau ca il placi
sa nu incerci sa te imbraci mai atragatoare sau altceva cum spun altii pentru ca pana la urma daca e sa te placa te place si fara sa pari o alta persoana, chiar daca esti mai grasuta sau mai slaba (nu asta conteaza intr-o relatie)
si daca vrei te poate ajuta acel prieten al lui

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca reusesti sa te intelegi mai bine cu el decat acum poate accepta sa fie cu tine.

| MissL a răspuns:

Intra in discutii cu el, zambeste`i mereu, incearca sa pari putin complexata in fata lui in privinta greutatii, poate te va intelege, incearca sa-i spui ca iti este drag, si poarta cu el discutii despre verisorul lui ca sai dai de inteles ca nu vrei sa ai ceva cu el numai ca sai faci in ciuda la varu`so, da nu bate multe apropouri de varuso ca poate zice cati mai place de el daca vb mult despre el, incearca sa fi mereu draguta in preajma lui, Succes si sper sal cuceresti :*!

| Usagiii98 a răspuns:

Daca sunteti prieteni chiar atat de buni, poti vorbi cu el pe tema asta.Intreaba-l daca vrea sa fie cu tine, si explica-i faptul ca tu chiar il placi.