| DeNiSs_7748 a întrebat:

Sunt in clasa a 7-a si imi place de o fata de la mine din clasa.Am mai fost cu ea si acum mai vreau sa ma bag cu ea. ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Arisu a răspuns:

Fa-i complemente frumase si ajut-o cu ceva,afla si tu cumva ce crede ea despre tine si atunci totul va fi ok,ma rog daca iti place atit de mult de ea mai incarac ceva nu sta cu miinele in buzunare si vrei sa-ti vina totul din cer. Fetele doresc sa ne cuceriti voi baietii ci nu noi sa alergam dupa voi! Incearca sa fcai ceva fa-o sa zimbeasca discuta cu ea cit mai mult, ocupate cu sportul, impresioneazo.Bafftaaa! cred ca te-am ajutat. si retine nu lasa o fata sa alerge dupa tine ci tu inchinate in fata ei deoarece iti vei gasi una mai desteapta si te va parasi imediat!

1 răspuns:
| Arisu a răspuns:

Scuze pentru morala,dar m-am certat cu un prieten cam din aceatsa cauza! si m-am usurat pe tine big grinnu realizam ce scriam,insa majoritatea cuvintelor care ti le-am spus sunt corecte, nu o lasa sa plece si sa gindeasca ca tie paralel de ea macar ca o placi, Intra in actiune! succes!