| LittleRose a întrebat:

Imi place de un baiat.Stiu ca si el ma placea acum cateva luni dar intre timp si-a facut prietena dar prin asta nu mi-a demonstrat ca nu ma mai place deloc.De exemplu azi am intrat in baie la baieti pentru a ma bate in joaca cu un coleg.Cand a vazut incotro ma indrept a grabit pasul a intrat repede in baie si s`a facut ca isi aranjeaza parul in oglinda.Nu a iesit de acolo pana nu s`a terminat totul.De obicei ma priveste, ma mai saluta... Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| MrThalium a răspuns:

Si el te place daca s.a combinat cui alta asta inseamna ca stie ca este ceva pentru care nu puteti fi :X asa ca a ales sa treaca mai departte numai ca din ce ai zis tu, azi inca te place si nu poate sa te uite asa ca tu ai de facut doar sa te joci cu el sa ii mai zambesti sa ii faci cu ochiul bileltele prin ora(daca sunteti in aceeasi cls) si sa faci niste glume de fata cu el si daca va fi rautacios este ca sa iti atraga atenita:X
Sper ca te.am ajutat
Funda?;;*

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca are prietena lasa-l in pace sa-si vada de relatia lui. Poate el considera ca nu e pregatit pentru o relatie cu tine sau poate pur si simplu nu vrea sa-si bata joc sau nu stiu... Oricum cert este ca el e intr-o relatie si ca ar trebui sa-l ignori, mai ales daca te place... "pe ascuns" sa zicem, o sa-l starnesti.

| gigiro a răspuns:

" A te bate in joaca cu un baiat ".e o mare prostie,ca si intratul in toaleta baietilor. O adevarata fata nu procedeaza asa.Te-o fi placand, dar sincera sa fiu, eu nu m-as uita la un baiat care intra in toaleta fetelor.Mi se pare o " indrazneala " prea mare.

| cosminnnellu a răspuns:

Draga littlerose ceva se rupe in manuscrisul tau cum vine asta el te placea dar s-a combinat cu alta? eu unul nu inteleg,daca te placea mi se pare normal sa se fi combinat cu tine, caci de la el trebuie sa vina propunerea sau macar primul pas ca e baiat, pe mine unul ma depaseste...