| maria9 a întrebat:

I-am spus prietenei mele ca imi place de colegul sau de banca si el atunci a gulmit ca ma bate si de atunci am fost la el acasa cu 3 prietene dintre care la una ii place de el au intrat in baie si sau inchis acolo cand a iesit prietena mea i-a spus celeilalte prietene ceva la ureche si apoi mi-a spus mie ca i-a zis el ceva
ma place sau nu?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TotEuMa a răspuns:

Nu cred rolling on the floor) dar oricum nu prea am inteles ce ai vrut u sa zici laughing