| Ioana_2793 a întrebat:

Hey`!
Deci: am o nelamurire. Un baiat ma placea acum o luna sau 2.Ma lua in brate, ma pupa pe obraz.De la o vreme nu o mai face.Doar ca ma priveste foarte insistent, dar nici macar nu ma saluta:-s.
Dar mie imi place de el. Ce credeti ca ar trebui sa fac?happyCredeti ca ma mai place?
Mersi`!:*

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai du-te tu la el si saluta-lwinking.

| Arthur a răspuns:

Stai de vorbă cu el şi dacă nu a vrut o aventură de o noapte, sau nu a auzit bârfe care l-au deranjat e posibil să vă împrieteniţi! Succes!

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Daca s-a schimbat brusc, probabil s-a plictisit sa umble dupa time.Probabil tu l-ai ignorat cat el iti facea 'avansuri'. Acum du-te tu dupa el, da-l sa inteleaga ca il placi. happy
Stai mai mult cu el, saluta-l tu, fa primul pas. O sa-si dea seama ca si tu il placi, si daca inca mai tine la tine, iti va raspunde acestor semne.winking

Succes! :*

| irina20 a răspuns:

El inca te place.Acorda-i atentie asa cum o facea el.Probabil n-o mai face pentru ca astepta de la tine urmatorul pas, iar daca nu l-ai facut e posibil sa creada ca nu-l placeai.Succes!

| Slowmotioon a răspuns:

Pai daca iti cunosti potentialul, si facea acele lucruri.eu in locul tau cand las intilni direct i-as' trage o gurita...winking

| alexa15_9959 a răspuns:

Probabil inca te mai place, insa e prea timid.Incearca sa vorbesti tu cu el, daca el nu o face. Daca prinzi putin curaj, poate ii spui ca tu il placi.Am avut si eu o situatie asemanatoare, tipul ma tot privea, dar era foarte timid.Acum,nu stiu sigur daca ma mai place, desi inca vorbim mult, glumim, etc. Fa cum iti spune inima!

| pisicutsa a răspuns:

Daca a facut acesti pasi de a ti acord atentia inseamna ca te place, reiese ca el a facut primul pas spre intilnire, acum trebuie tu sa'l faci pe al doilea... Ti'as sfatui sa te intilnesti cu el intimplator si sa te faci ca nu-l observi, trecind fata in fata cu el, tine in mina carti, apoi incearca sa te lovesti de umarul lui si sa scapi cartile, iata si un pasul tau...si se incepe discutia de tipul: ma scuzi, eu nici n'am observat ca'mi mergi in intimpinare, apoi il intrebi ce face acolo si unde pleaca.mai departe va merge cum trebuie. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la el si ia-l si tu putin in seamatongue
nup mult ca sa nu se-nvete:d. mereu trebuie sa pastrezi ceva ascuns care sa-l atraga. o stiu prea binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la el si sa-l intrebi de ce si-a schimbat comportamentul. Sau de ce se uita asa insistent la tine. Saluta-l tu si intra in vorba cu el.