| aneta a întrebat:

Imi place de un baiat... vb destul de des pe mess.si ne intelegem bine.Anul trecut am si fost impreuna pentru putin timp...si acum nu stiu cum ar trebui sa-l fac sa-si dea seama ca il plac... avand in vedere ca mai mult vb pe mess.

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Dă-i un sms, e mai simplu.

| putzulica a răspuns:

Pai gaseste si u ocazi sa i dai de inteles asta... incearca sa ajungi la subiectu asta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune-ihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca ai ramas gravida cu el pe mess, poate se va implica mai multrolling on the floor