| rebelsoul a întrebat:

Imi place de X imi place de X mai mult decat mult, sunt niste sentimente pe care nu le-am mai avut niciodata fata de nimeni pe care nu stiu sa le numesc. Dar sa continui, e mai mare decat mine cu 2 ani. Imi place de el inca de cand eram intr`a -9a, iar el intr`a-11a, acum a terminat liceul, iar eu inca mai suspin dupa el. Nu ma cunoaste decat din vedere si cred ca si-a dat seama ca il plac. Ce mai ciudat ca de fiecare data pe hol cand treceam se uita la mine destul de insisten si eu eram bucuroasa pentru ca eu chiar credeam ca in sfarsit m-a observat. Aseara la un concert stateam pe scari si el urca si a trebui sa ma ridic si sa ma feresc la care el zice " Uraste-ma, uraste`ma. cat de tare ma urasti? " si efectiv nu am scos nici un sunet eram rosie si paralizata. Iar cand a coborat din nou m`am ferit si din nou m`a intrebat " Dar acum cat ma urasti? " si din nou nu am putut sa vorbesc. As vrea sa vb cu el dar nu pot, nu vreau sa par disperata sau prea indrazneata, nici nu ma cunoaste sad. Ma simt aiurea.
Va rog sa ma ajutati cu un sfat! Am uitat sa mentionez ca sunt din cale afara de timida.

Multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| darkgirl_9581 a răspuns:

Draga mea eu cred ca trebuie sa fi cat mai naturala. Nu incerca sa pari prea indrazneata daca nu esti asa, fi cum vrei tu sa fi. In opinia mea cred ca te place dar cine stie ce il retine sa discute cu tine.

Bafta!

>big grin

2 răspunsuri:
| deea40 a răspuns:

Ar fi mai bine sa incerc isa il uiti gasesteti ochupatzi casa nu ai timp sa te gandesti la el si asa il vei uita. pentru ca nu are rost sa te gandesti la el pentru ca se vede ca lui nu-i pasa
SPER CA TEAM AJUTAT

| kimora_8189 a răspuns:

Ce om ciudat... incearca sa vb cu el sigur are info gresite. pe bune ciudata reactie.sau daca nu ai curaj nu uita roata se intoarce de fiecare data