| ZapaciLaa a întrebat:

Sunt multe semne de la un baiat care cred eu ca ma place. Ei bine, am sa enumar cateva: tot timpul cand mai uit la el imi face cu ochiul si zambeste, se baga in seama cu mine, se bazeaza pe mine tot timpul si astazi la scoala diriga ne-a zis sa ramanem 10 min dar cand a ramas doar el in clasa si cu mine(eram pe cale sa plec) cand a zis: Nu ramai si tu cu mine sa nu fiu singur?, dar radea atunci. Apoi a coborat cu mine pe scari si mi-a pus mana dupa gat si a zis: Tu faci parte din fetele nebune? Si eu: Nu laughing. El: Atunci poti sa pleci. Si a zambit si mi-a facut din nou cu ochiul...Prietena lui e o fata care ma uraste...

Deci ma place nu? big grin

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

laughing hmm le are :. te-ai indragostit de el, mai nebunaticoo, poti sa faci si tu la fel k el, pe noi de obicei nu ne intreseaza daca aveti prieteni sau nu tongue, incearca sa fi si tu m nebunatica, mai cu tupeu mai rea, putin inabordabila, si provocatoare, si cred ca vei reushi ceea ce vrei, daaca te urashtea aia ce...mare meserie laughing d-asta nu mai poti tu! daca esti m simpatica si m isteata e al tau tongue succes

4 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Intreaba-l pur si simplu pe el treaba asta ca daca ne intrebi pe noi parerile vor fi impartite

| Neworder21 a răspuns:

Da, te palce big grin

| Inutza0102 a răspuns:

Doamneeeeee in ultima vreme toate fetele fac am asa: buna TPU mi-a zambit, nu-i asa ca ma place? nuuuuuuuuuu daca cineva iti zambeste si iti face cu ochiul nu inseamna ca te place neaprat...bine la o vreme si eu simteam acelasi lucru pentru un baiat dar lui chiar ii placea de mine si mi-a zis, dupa aceea m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si desi imi placea, am zis nu.Acum e cu alta si imi pare rau de ce am facut dar nu mai pot indrepta

| stoopstress a răspuns:

Da eu sunt un baiat si daca as fi in locul lui eu te-as placea daca tias face atitea semne deci si daca tu il placi fai si tu semnele care ti e face el imreetenestete cu el si ai sa vezi mai in deaproape ce fel de baiat este.