| adry09 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat de la mine din clasa.Imi puteti spune cum aflu daca si el ma place? HELP!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Roxxxannna a răspuns:

Vorbeste cu el la modul cel mai serios. nu pune pe nimeni in locul tau ca SIGUR va minti! vorbeste tu, incearca sa nu te panichezi :*. nu ai ce sa pierzi... el o sa se gandeasca mai bine si poate ajungeti sa fiti impreuna. Mult succes! :*

| Neymar a răspuns:

Uita-te in ochii lui. Vorbeste cu el pe tema "iubire" si asa vei afla sigur raspunsul.

| Utzuvlad a răspuns:

Cel mai bine.mergi si discuti cu el intr-o pauza. daca nu poti sa mai incerci si altceva.vezi cum se comporta si el cu tine.stai de vorba cu el despre orice.vezi daca ii face placere sa stea cu tine, incearca sa il invinti undeva. daca accepta e spre bine.