| MarrieMarie a întrebat:

Hi TPU.imi place de un baiat din clasa.imi puteti spune si mie ce pot face ca sa afle asta. fara optiunea:spune-i! FUNDOIU.PLSS

3 răspunsuri:
| deeDEE1269 a răspuns:

Aici e cel mai greu intra in coversatii cu el invita-l sa faceti proiecte impreuna daca aveti zii sa iasa cu tine si prieteni si tot asa pana cand o sa ai curaju sa-i spui sau are el curaju.

| MarrieMarie explică (pentru deeDEE1269):

Deageaba.noi suntem inca a standiul de prieteni si nu avem cum sa facem proiecte impreuna si nici sa iesim impreuna pentru ca al altfel de prieteni adica tot din clasa dar...ar fi cam ciudat pentru mine. daca mai ai idei...

| deeDEE1269 a răspuns (pentru MarrieMarie):

Poate nu esti genu lui sau poate el e timid nu stiu ce sa zic fa tu primul pas sti proverbu ala incercarea moarte n-are