| Ancuta7878 a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place? Se comp destul de frumos. nu da in mine. uneori imi ia apararea etc. help plss:&

Răspuns Câştigător
| cupcake02 a răspuns:

Nu da in tine? Clar te place!

3 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Mona.cupcake02...sper ca nu sunteti fete -_- iar daca da, sper ca ati folosit sarcasmul in raspunsurile voastre. Daca nu da in tine inseamna ca e bine crescut. daca iti ia apararea nu inseamna nimica. Doar isi spune punctul de vedere. Se comporta frumos cu tine. In ce mod. Poti tasta mai bine de 500 de cuvinte cred pe TPU intr-o intrebare. Pune si tu un mic detaliu.macar 100 de cuvinte, dar fa o intrebare clara. Eu ma comport frumos cu toate fetele si cu baietii. Asta ce inseamna? Nimica. Afla singura daca te place sau nu. E mai usor decat pare.

| mona a răspuns:

Ce sa mai afli...e clar ca te place

| cupcake02 a răspuns:

Ala clar era sarcasm.