| Dulcicka1 a întrebat:

Imi puteti spune cum sa aflu daca un baiat ma place?
Va rog foarte mult.

Răspuns Câştigător
| MMAV a răspuns:

Pai iata sfatul unui baiat:
Eu as arata unei fete ca o plac in 3 moduri:
1. I-as acorda foarte multa atentie
2. I-as face multe complimente
3. I-as arata ca imi place compania ei.
dar de ce sa te intrebi daca el te place de ce nu te intrebi oare eu il plac?
Daca te place itit va lua deseori aprarea va fi la bine si la greu alaturi de tine dar sa nu il ranesti daca nu itit place de el macar nu ii mai da sperante eu am patir si stiu cat e de rau!

2 răspunsuri:
| Shara17 a răspuns:

Pai dupa comportament, privire. happy Atunci cand vorbesti cu el: daca se intereseaza de tine, vrea sa te cunoasca pentru ca te place. Daca te priveste mai lung si oarecum insistent, iarasi te place. Isi petrece mai mult timp cu tine sau sunteti foarte buni prieteni... sunt sanse sa te placa. Sunt multe din care iti poti da seama ca te place tongue!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa felul in care iti vorbeste, dupa privirea lui smug
Sunt unele chestii logice, de care toti isi dau seama, mai putin fata de care este indragostit baiatul laughing