| mariusl a întrebat:

Imi place forumul. Il urmaresc de ceva timp si imi plac si raspunsurile. am 16 ani, baiat, si stiu ca sunt multe fete care se masturbeaza la fel ca si baieti dar nu prea au cu cine vorbi despre asta sau prieteni de incredere. mi-ar placea sa vb cu o fata despre subiectul asta. idul meu e marius8l

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o lipsă acută de educație sexuală masturbarea asta!
Toate persoanele care practică frecvent acest mod de autosatisfacție riscă "cu succes" ca alături de parteneri/re să nu mai simtă nicio plăcere.
Dacă vrei să-ți faci o prietenă, nu ăsta este site-ul de agățat.
Orice informație scrisă este bine să o citești să să tragi concluzii.
Pa, pa.