| mariusl a întrebat:

Imi place forumul. Il urmaresc de ceva timp si imi plac si raspunsurile. am 16 ani, baiat. Stiu ca subiectul ed sexuale e mai diferit. Si eu sunt adolescent si mi se pare interesant subiectul masturbarii. Stiu ca sunt multe fete care fac asta, asa cum si eu fac. Nu prea poti vorbi cu oricine si mi'ar placea sa gasesc o fata sincera sa vb mai deschis despre asta. Idul meu e marius8l happy

1 răspuns:
| protos87 a răspuns:

Daca vrei o informatie despre asta nu trebuie sa-ti gasesti musai o fata. te poti informa din numeroasele studii asupra masturabii care se gasesc pe piata.