| eckoz22 a întrebat:

Imi place mult de o fata de la mine din clasa si sunt clasa a 8-a. Vreau sa aflu daca si ea ma place si nu stiu cum. Sunt foarte timid. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| TuRneR01 a răspuns:

Salut sunt multe foarte multe variante...
- corect cu Joshua poti pune pe cineva sa intrebe dar mie nu-mi place varianta asta mi se pare foarte lasa deci nu ti-o recomand
- poti pe mess facebook sau ce vorbiti voi asa singur intre 4 pereti sigur o sa ai mai mult tupeu
- sau varianta mea peferata o chemi undeva gen in parc sa fiti singuri si o poti intreba acolo

3 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Salut, pune un coleg/o colega care e destul de apropiat/a si de tine dar si de ea si pune-l/-o sa intrebe daca te place.

| eckoz22 explică:

Timit? Mda, clar ca eu am scrisul " aparte ". Iti recomand sa iti vezi de treaba.

| LORENWIN a răspuns:

Sunt de asemenea de acord cu JOSHUANNN dar, mai bine sa fie o fata prieten