| Hanneloreeeee a întrebat:

Ce pot sa vorbesc cu un baiat de care imi place? Nu am subiecte de vorbit, voi ce vorbiti cu băieții de care va place? Ajutati-ma si pe mine va rog

2 răspunsuri:
| Florin0012 a răspuns:

Ascultă-mă fi tu însuți nu trebuie sa pari nici cum nouă băieților ne place sa fiți simple nu cu aere și sa pari interesanta. Fi tu în felul tău de a fi, du-te la el și dacă știi că îi place ceva, vorbiți despre acel subiect, fă-i și un compliment o să te ajute. Dacă sunteți în accesați școală, du-te în fiecare pauză cu el o să vadă că îl placi și dacă nu te dai asa după el.

| cgbtjcujgjigjhy a răspuns:

Intreba-l despre el sau povesteste-i de filme sau seriale preferate, spune-i sa iti trimita melodii care ii plac si vorbiti despre asta, vorbiti despre lucruri pe care le aveti in comun si încearcă sa pari interesata happy