| flamenco a întrebat:

Imi place mult o fata care stiu ca si ei ii place de mine, faptul cum vorbim pe mes cum ma lasa sa o tin in brate sa o tin de mana pe la scoala cum zambeste cand ma vede dar niciodata nu imi vorbeste... nu neaparat nu vorbeste cu mine dar efectiv ea nu imi spune nimic... nu comunica. Ii foarte timida. Are 14 ani ca si mine si suntem amandoi inntra 9 la aceeasi sc. Imi place mult de ia si se vede pe ea ca si ei de mine dar totusi nu comunica. Adaug ca am cunoscut-o sambata asta si ca ii am id-ul si nr de tel. Ciudat ca pe mes nu are problema asta. PLS AJUTOR

Răspuns Câştigător
| CristinaCrisy a răspuns:

Ii place sigur de tinehappy

1 răspuns:
| ionutzul31 a răspuns:

Stiu si eu persoane care au probleme de genu' in societate iar pe mess vorbesc liber.Problema aici este ca nu prea vad intrebarea.
laughing