| deliaionela a întrebat:

Imi place mult un baiat si el ma place se vede dupa cum se uita la mine dar niciodata nu ma baga in seama. ce sa fac? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| DavidDj a răspuns:

Stiu de ceea ce spui.Si mie imi placea de o fata mult dar eram prea timid sa ii spun si acum am pierdut pentru ca daca a vazut ca tot nu vorbesc cu ea sia facut un iubitsad.Asa ca profita cat ai ocazia.Bafta!

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Asculta! daca e timid nu te va baga niciodata in seama chiar daca inima ii spune sa faca asta...pe el il doare ca nu are puterea sa intre in discutie cu tine, cel mai probabil s-ar pierde daca ar face asta. intra tu in discutie cu el si o sa vorbeasca... tongue

| вяυηєтнα a răspuns:

Du-te si vb cu elhappy. Baga-l u in seama daca el nutongue(poate el e mai timidhee hee )

| Psihom a răspuns:

Daca e timid, ai sanse sa nu te bage niciodata in seama.Probabil isi blesteama zilele acasa...Chiar daca tu il vezi intr-un grup de prieteni de-ai lui ca acolo vorbeste si nu pare jenat el poate fi timid.