| constantinraulkristofer98 a întrebat:

Salut TPU, Acum 2 ani o colega mi-a spus ca ma place si am tacut, am tacut pana acum cand am inceput eu sa o plac, ce sa fac?
Sa ii spun ca o plac?
Sau sa nu ii spun?
Imi este foarte greu sa iau asemenea decizii adica nu stiu daca va accepta sa fim impreuna.
Ea berbec eu gemeni

Răspuns Câştigător
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Dacă îți place de ia cu cu Adevărată du-te si spune-i poa sa treacă si o viata poa sa treacă si 20 de ani de aici in colo cand îți place de tine cand iubești pe cineva cu Adevărată nu-i poți uita ochi nu-i poți uita sprâncenele nu-i poti uita părul nu-i poți uita unghiile nu-i poți uita gușa nu-i poți uita omul sufletul inima pe care iubești sau o placi rămâne acolo unde nu a intra nimeni niciodata in inima in sufletul în memori veșnic pentru tot deauna

Mergi si spune-i ce simțiți până nu-i prea târziu tinere nu este o rusine sa spui ce simțiți cu Adevărată nu este o vina sa spui ce simti cu Adevărată pentru cineva du-te si spune-i la fata ce simți tu petru ia acum este rândul tău curaj capul sus si du-te cu ia a venit momentul

Nu-i va parea rău sti de ce? Fiindcă si ia te place ia a recunoscut adevărul prima așa că nu văd de ce mai stai pe TPU fugi ia niste flori si spune-i ce simți tu cu Adevărată pentru ia

Succes frate

| constantinraulkristofer98 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Multumesc ????

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru constantinraulkristofer98):

Stai liniștit frate sa fiți fericiți cu Adevărată

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi-ti de drum, ca ai dezamagit-o acum 2 ani cand ai tacut malc, refuzand-o, iar acum iti va raspudne ea cu refuz.

| VoidEternal a răspuns:

Dacă "îți este foarte greu sa iei o asemenea decizie" (că parcă cine știe ce mare decizie ar fi), înseamnă că nu o placi cu adevărat. Dacă ai placea-o, nu ai sta pe gânduri și ai incerca sa fii cu ea. Desi, după 2 ani șansele sunt destul de mici, cred, ca ea să te placa în continuare.

| alexalx1234 a răspuns:

Spune-i. Nu te lua după Jassmina că iar spune prostii, ca de obicei. Spune-i fetei că o placi și vezi ce urmează.

| tortilă a răspuns:

Daca iti place go for it

| Imcalinionut a răspuns:

Spune-i că o placi, dar fără ocolișuri, față în față.