| angel_9916 a întrebat:

Imi place un baiat cu care am iesit de mai multe ori, dar nu-i nimic serios intre noi, fiindca el ii indiferent si cred ca iesea cu mine doar ca sa si petreca timpul sa nu se plictiseasca, eu insa incep sa ma indragostesc de el, nu stiu ce sa fac, cum sa procedez...

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Ai putea incerca sa te apropii de el. usor nu sa sari pe el laughing si asa ai sa vezi happy cine stie poate si el simte acelasi lucru pentru tine si nu stie cum sa se apropie.

| luiza a răspuns:

Nu cred ca un baiat "al zilelor noastre "iese cu o fata doar sa nu se plictiseasca. aici e ceva mai mult, trebuie doar sa discuti cu el si sa vezi ce gandeste el. daca intr-adevar nu are nici un sentiment pentru tine atunci ar fi mai bine sa nu mai iesi cu el.

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Vorbiti mai des si mai mult, apropie'te de el usor usor, incearca sa'l atragi cumva, da semne discrete dar discrete sa nu pari disperata dupa el. poate si el o sa simta acelasi lucru doar ca e timid...succes:X

| YellowGuy a răspuns:

De unde sti ca iese cu tine doar pentru asi petrece timpul liber? Poate e timid si a gasit scuza asta.