| Spinini_Andreea_1993 a întrebat:

Va rog sa nu comentati aiurea. Am nevoie de un raspuns de la Experti care au trecut si stiu!

Am un Barbat in clasa are 26 de ani si are Copil si nevasta.
Il cunosc de 6 Luni. De la inceputul Kursului se comporta ciudat cu mine. La inceput a stat in fata mea si mereu se intoarcea la mine glumea, radea, facea glume tampite ma privea in ochi si radea. Imi cerea ceva si imi spunea ca doar a glumit. Cand aveam pauza ma fixa 2-3 min ma privea tinta in ochi cu Gura cascata si cand il observam zambea cu gura pana la ureche, cand era gata Kursu imi tinea usa la iesire si ma privea tot coridorul, striga dupa mine Ciao. Era dragastos cu mine. Ma intreba mereu daca am nevoie de ajutor venea se punea in fata mea ma intreba daca am inteles si ma privea in ochi 10 sec vorbeam mult cu el pe internet imi scria si in ore si era cu 2 scaune mai in fata se intoarcea la mine si radea facea glume prostesti imi punea intrebari stupide si le repeta.Cand purtam o discutie ma privea tinta in ochi si zambind vorbea cu mine Eu m-am indragostit de El si i-am scris pe Facebook si dupa ce a citit mi-a scris Wow asta nu e bine.
Dupa ce a aflat ma privea dublu dar cu timpul s-a racit fata de mine. Se mai intoarce la mine ai ma intreaba daca e totul in ordine. M-am pus 2 zile langa el si nu a vorbit cu mine dar mia imitat pozitia si dupa o vreme s-a intors cu corpul catre mine statea la oparte si cu picioarele unul este altul erau 5 cm intre noi. Dupa m-am mutat la locul si am inceput sa ma leg de amicul lui sa vorbeac cu el radem mult ma gadila etc Si mereu ne fixeaza cu Privirea se uita la noi mult si are gura cascata. Cand plecam nu il bag in seama il ignor si vorbesc cu amicul lui si se uita la noi lung ma priveste in ochi ma fixeaza cu privirea. O data eram singura pe coridor a trecut pe langa mine? Ma gadilat a fugit si a ras. E gelos sau de ce ma priveste tinta cand sunt in preajma unui alt baiat. Mai nou se da la o fata din clasa vorbeste cu ea, rade la ea...ai a masato cateva sec la umeri....Am observat ca de multe ori vroia sa ma priveasca dar mergea la aia direct ca si cand vrea sa-mi vada reactia. Azi a salutat pe toti la plecare eu nu am zis nimic am plecat a stat 10 sec si se uiza dupa mine. Nu ii inteleg comportamentul mi-e rusine sa vorbeac cu el.
Mai noi in ore ma ignora si cana ma priveste zambeste asa

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vrea doar o aventura, sex fara implicatii si fara complicatii. Daca tu te-ai indragostit de el, se simte in pericol, se gandeste ca ai putea sa ii faci rau, sa incerci sa ii distrugi familia. Dar totusi este tentat sexual si ii e greu sa renunte la ideea aventurii.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Te place ca si colega, si nu vrea complicatii si probleme acasa, e clar!
Poate ai ceva aparte care ii place la tine si nu are acasa, dar pentru atat nu se risca linistea si armonia de acasa.
Apreciaza-i prietenia si vezi-ti de curs, ca de aia sunteti acolo!
Nu ai de ce sa iti fie rusine sa vorbesti cu el, il saluti, ii zambesti si gata!

| Ara997 a răspuns:

Daca stii ca are copil si nevasta, de ce -ti bagi coada? nu ti-a spus mama ta cand erai mai mica si ai facut si tu ochisori in lume ca nu e bine sa telegi de barbati casatoriti, ca nu e bine sa strici case? iti dai seama ca si tie ti se va putea intamplala fel?
ce vei face atunci?
ce nu intelegi? ce te legi lacap? acum te mai si deranjeaza ca se da la alta? pai la ce te astepti? lasa vanitatea deoparte si recunoaste ca te-ai orientat gresit si numai insista pe individul ala.

| Spinini_Andreea_1993 explică (pentru Ara997):

El divorteaza curand! Nu stiu ce e intre Ei.
Dar o sa fie singur. Si eu doar am vrut sa stiu daca ma place sau nu! Nu sa-mi ti predica ce e bine si ce e rau! Nu am spart casa nimanui! Va fi liber! Si nu eu i-am despartit! Nu stiu asa multe despre El inca. Voi afla in parcurs. Momentan mai e cu aia. Dar copii raman la Ea. Atata vreau sa stiu daca ma iubeste mai mult NU.

| Ara997 a răspuns (pentru Spinini_Andreea_1993):

Un barbat daca are un copil IL ARE TOATA VIata. chiar daca ramane la ea. staoi cuminte daca nu e despartzit. nu aduce anul ce aduce ceasul ei se pot impaca. tu mai bine stai cuminte. sunt milioane de barbati liberi si tu te intrebi daca unul insurat si cu copil te iubeste.