| Stefanie21 a întrebat:

Buna TPU
Sunt Fata asta nu este contul meu. As avea nevoie de raspunsurile voastre.

Am un Baiat in clasa are 20 de ani.

Il cunosc de 7 Luni. De la inceputul Kursului se comporta ciudat cu mine. La inceput a stat in fata mea si mereu se intoarcea la mine glumea, radea, facea glume tampite ma privea in ochi si radea. Imi cerea ceva si imi spunea ca doar a glumit. Cand aveam pauza ma fixa 2-3 min ma privea tinta in ochi cu Gura cascata si cand il observam zambea cu gura pana la ureche, cand era gata Kursu imi tinea usa la iesire si ma privea tot coridorul, striga dupa mine Ciao. Era dragastos cu mine. Ma intreba mereu daca am nevoie de ajutor venea se punea in fata mea ma intreba daca am inteles si ma privea in ochi 10 sec vorbeam mult cu el pe internet imi scria si in ore si era cu 2 scaune mai in fata se intoarcea la mine si radea facea glume prostesti imi punea intrebari stupide si le repeta.Cand purtam o discutie ma privea tinta in ochi si zambind vorbea cu mine Eu m-am indragostit de El si i-am scris pe Facebook si dupa ce a citit mi-a scris Wow asta nu e bine.

Dupa ce a aflat ma privea dublu dar cu timpul s-a racit fata de mine. Se mai intoarce la mine ai ma intreaba daca e totul in ordine. M-am pus 2 zile langa el si nu a vorbit cu mine dar mia imitat pozitia si dupa o vreme s-a intors cu corpul catre mine statea la oparte si cu picioarele unul este altul erau 5 cm intre noi. Dupa m-am mutat la locul si am inceput sa ma leg de amicul lui sa vorbeac cu el radem mult ma gadila etc Si mereu ne fixeaza cu Privirea se uita la noi mult si are gura cascata. Cand plecam nu il bag in seama il ignor si vorbesc cu amicul lui si se uita la noi lung ma priveste in ochi ma fixeaza cu privirea. O data eram singura pe coridor a trecut pe langa mine? Ma gadilat a fugit si a ras. E gelos sau de ce ma priveste tinta cand sunt in preajma unui alt baiat. Mai nou se da la o fata din clasa vorbeste cu ea, rade la ea...ai a masato cateva sec la umeri....Am observat ca de multe ori vroia sa ma priveasca dar mergea la aia direct ca si cand vrea sa-mi vada reactia. Azi a salutat pe toti la plecare eu nu am zis nimic am plecat a stat 10 sec si se uiza dupa mine. Nu ii inteleg comportamentul mi-e rusine sa vorbeac cu el.

Răspuns Câştigător
| LesiaMarinel a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa te dai batuta atat de usor chiar daca este posibil sa o placa si pe aia. Din cate am inteles pe tine te place de mai mult timp. Si sa fim seriosi un baiat daca vrea sex poate sa obtina de la altele... Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el fata in fata pentru ca nu este la fel ca pe Facebook. Ah si P neamt am fost cu o fata ieri sa caut si nu am gasit mare lucru am intrebat pe la cunostinte laughing)
Cealalta fata cu care te face geloasa esti sigura ca il place si ea pe el? Daca poate nu il place ti-ar face lucrurile mai usoare. Oricum daca nu a ales inca nu te lasa

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este in cautarea unor partenere de sex sportiv, adica doar descarcare hormonala, fara implicatii, fara sentimente, fara complicatii. Este genul acela de barbat pentru acre femeile sunt doar instrumente de obtinut placerea, are acasa o nevasta pe care nu o respecta si o inseala si este vesnic in cautare de femei usuratice care sa se ofere usor si sa nu ceara nimic in schimb.
daca o femeie flirteaza cu el, evident considera ca este o victima sigura (cu un barbat insurat nu flirtezi nici un minut, daca esti serioasa, o faci doar daca vrei si tu o aventura fara complicatii). daca vreuna se dovedeste mai prostuta si incepe sa aiba pretentii, o da la o parte, in cautarea uneia care sa indeplineasca toate criteriile: sa fie usor de dus in pat si sa nu aiba nici o pretentie. Fiindca nimic nu e mai rau decat o femeie usuratica, care s-ar incurac cu un barbat insurat, dar care are pretentii, mimeaza sentimente, face fite de femeie serioasa si la locul ei.

| Stefanie21 explică (pentru Brigaela):

Si nu cred ca vrea doar Sex. Barbatii care vor sex sunt nesimtiti...
El nu ii nesimtit...e mult mai matur cand e cu mine ma respecta, vorbeste frumos etc

| Negiko a răspuns (pentru Stefanie21):

Toti barbatii vor sex. E el mai destept si siret sa faca pe discretul. nu ii pica in plasa, se comporta matur pentru ca poate are mare incredere in sine si e sigur ca va obtine ceea ce vrea.

| Stefanie21 explică (pentru Negiko):

Pai si de ce s-a racit fata de mine?!

| Negiko a răspuns (pentru Stefanie21):

Pentru ca i-ai aratat sentimente. Raspunsul Brigaelei este cel mai potrivit sa iti explice. Vrea o prada usoara. I-ai spus ca te-ai indragostit într-un fel sau altul deci i-ai cerut ceva ce nu vrea sa ofere. Nu e dispus sa investeasca sentimente pentru tine. Tot ce vrea e sex. Si normal ca poti parea cu bun simt si sa fi discret si sa vrei sex. E ceva normal.

Sa nu vrezi ca cei care vor sex sunt nesimtiti. Sa nu crezi ca cei care nu vorbesc despre asta nu vor. Toata lunea vrea. Toata lumea are nevoie mai ales la varsta respectiva.

| Brigaela a răspuns (pentru Stefanie21):

Numai barbatii prosti sunt neintitit cand vor doar sex. Barbatii cu un pic de minte sunt foarte mierosi, foarte politicosi, foarte respectuosi, fiindca ei stiu ca asta este calea cea mai rapida si mai placuta. Nu te respecta, un barbat casatorit nu flirteaza niciodata cu o femeie pe care o respecta, fiindca o umileste. Te pune intr-o situatie extrem de urata flirtand cu tine, desi are acasa sotie si copil, practic declara de fata cu toata lumea ca te cosnidera doar o usuratica nedemna de respect. daca te-ar respecta si te-ar placea, intai ar divorta, nu ar sti nici cerul nici pamantul ca te place pana in clipa in care nu ar fi un om liber.

| RAY a răspuns:

Brigaela da voi ce sunteti? femeile sunt doar instrumente de obtinut placerea

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Noi va vrem pentru sex voi vreti banii nostri, e iubire asta e vrajeala

| Stefanie21 explică (pentru RAY):

Da exact sex vrea dupa 6 Luni...nu cred ca astepta el 6 luni fara sa ma atinga.
Si nu i-am aratat nimic. El a inceput cu privitul etc
El s-a oferit mereu sa ma ajute
Eu dupa 6 luni i-am scris pe Facebook.
Daca vroia sex avea alte fete si nu mai se holba asa.
Si eu sunt plinuta nu stiu ce il atrage sexual
Sunt atatea fete faine

| Stefanie21 explică (pentru RAY):

Cu mine nu e nesimtit...Nu e baiat rau...ii educat, linistit si respectos sta in banca lui. Daca era doar sex era nesimtit si ma cauta doar pentru sex. Cand esti pe Stop nu te cauta doar cand poti. El a stat si langa mine 1 Luna.
Glumea, radeam. Imi cumpara red bull, Facea din ochi etc
Sunt atatea femei daca vroia sex avea si nu sucea gatu in timpul orei fata de toti si se uita si zambea cu gura pana la ureche. Ma privea in ochi ma sufoca.
Hai sa fim seriosi. Un barbat care vrea sex nu o da de fata cu toti asa. Pare indragostit...

| LesiaMarinel a răspuns:

Sincer cred ca este indecis, poate ca te place si pe tine si pe ea, si nu stie ce sa faca. Ah si eu caut sa ma inscriu la spaniola si nu gasesc. Cum se numeste centrul unde inveti? daca nu te superi. Eu am gasit cate ceva doar ca nu predau spaniola

| Stefanie21 explică (pentru LesiaMarinel):

Dar unde locuiesti?!
LesiaMarinela

Si da cred si eu. Pentru ca un Barbat care vrea doar sex nu asa se comporta!
Ar fi obraznic.
Am unu in clasa un Afganistan e nesimtit, afemeiat si in calduri!
Dar el se comporta altfel cu mine. toti spun ca ma place sa vorbesc cu el

| Stefanie21 explică (pentru LesiaMarinel):

Un barbat care vrea doar Sex, nu se chinuie sa-ti arate ca te place! Si nu s-ar uita atata la tine! Minute in sir..sa te priveasca in ochi si sa-ti zambeasca cu gura pana la ureche! Cand stau langa el imita pozitia sau se intoarce cu corpul catre mine si e o distanta de ctv cm intre noi. Da multe semne care nu par sa fie doar o aventura! Daca vroia sex nu mai statea atata vreme asa! Sunt 6 Luni acus 7! Un barbat nu sta atata pana primeste ceva. Sa fim seriosi
Eu raman la parerea ca ma place. Dar eu sunt mai plinuta poate ii rusine de colegi.

| Stefanie21 explică (pentru LesiaMarinel):

E o turcoaica invelita are 2 copii si barbat acasa! Dar mai mereu e pe langa el se baga in seama si ea merge la el si povesteste tot de acasa! ca aud pana in spate!
Dar el se comporta ciudat cand vorbesc cu un Barbat cand rad glumesc. Se intoarce ma priveste minute bune si cand ma uit la el ma priveste in ochi si are gura cascata si zambeste un pic. Pare gelos ca si cand il deranjeaza ca vorbesc cu Barbatul acela.
Asta ziceam si eu. Dupa aproape 7 luni tot sex vrea deja era obraznic sau mergea cu alta si numai dadea importanta si nu se chinuia sa imi arate ce simte si cum se uita si in pauza si in ore se intoarce si se uita mult la mine ma priveste in ochi zambind cu gura cascata si nu stiu unde sa ma mai uit ma sufoca.
Daca era un afemeiat nu se comporta asa! Un barbat care nu are interes ala nu te priveste asa. Il plictisesti cand vorbesti cu el Face to face nu te priveste in ochi cand iti vorbeste abia asteapta sa gati sa se care!
Am incercat de multe ori sa ma apropii de el sa vorbesc cu el si nu pot mi-e rusine.
Saptamana trecuta cand am iesit de la curc seara era cu un prieten si l-am salutat pe ala etc radeam si am plecat si el se uita dupa mine lung a ramas blocat pe loc si se uita dupa mine pe el l-am ig si vorbeam cu amicul lui. Am intors capul si l-am vazut cum se uita dupa mine. Intr-o zi fata aia cu care vorbeste el m-a intrebat daca il plac pe amicul lui si el s-a uitat la mine lung zambind a vrut sa vada ce raspund. Eu am spus ca suntem doar prieteni si aia de atunci nu a mai spus nimic.
Mereu ii pasa de mine si daca era ceva ma intreba ce s-a intamplat e totul in ordine?! De multe ori venea la mine in spate se punea in fata mea ma privea si punea intrebari stupide.
Cand e langa aia am vazut ca de multe ori vrea sa ma priveasca dar nu o face si merge la ea. Sau cand plecam e langa ea aia il asteapta cand sunt in preajma lor. Poate vrea sa-mi vada reactia. Eu nu il salut il ig si plec. Si el sta si se uita dupa mine cred ca isi da seama.

Nu stiu daca e doar Sex ca nu e obraznic.
Ii educat si respectos. Nu am treaba cu el.
Ma respecta se comporta frumos cu mine nu am ce sa spun rau despre el. E linistit toata clasa vorbeste de bine. Si cu toti e prieten. Toti il plac toata clasa.
Nu e genu ala de macho prost

| LesiaMarinel a răspuns (pentru Stefanie21):

Pai daca are doi copii si barbat acasa cred ca este posibil ca vrea doar sa o babardeasca ori sa iti vada tie reactiile. Multi baieti fac asta, oricum din ce mi-ai spus tu cealalta nu prea are sanse

| Stefanie21 explică (pentru LesiaMarinel):

Ea a fost langa el intr-.o zi si ea m-a intrebat daca il plac pe amicul lui. Am spus nu suntem doar prieteni. Si el s-a uitat la mine lung zambind a asteptat sa vada ce zic.
poate ca ea stie ceva si joaca un rol. Sa vada reactia mea.

| LesiaMarinel a răspuns (pentru LesiaMarinel):

Mulţumesc

| Stefanie21 explică (pentru LesiaMarinel):

Ai avut dreptate
Am iesit cu el azi la o cafea. Am vorbit cu el si a spus ca ma iubeste.
Daca vroia doar Sex avea femei nu statea asa 7 Luni si nu se uita atata!

| LesiaMarinel a răspuns (pentru Stefanie21):

Ma bucur pentru tine! Tu esti de aceeasi varsta cu el nu?

| Stefanie21 explică (pentru LesiaMarinel):

Eu am 21 El 27

| LesiaMarinel a răspuns (pentru Stefanie21):

Cred ca nu ar trebui sa te dai batuta atat de usor chiar daca este posibil sa o placa si pe aia. Din cate am inteles pe tine te place de mai mult timp. Si sa fim seriosi un baiat daca vrea sex poate sa obtina de la altele... Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el fata in fata pentru ca nu este la fel ca pe Facebook. Ah si P neamt am fost cu o fata ieri sa caut si nu am gasit mare lucru am intrebat pe la cunostinte laughing)
Cealalta fata cu care te face geloasa esti sigura ca il place si ea pe el? Daca poate nu il place ti-ar face lucrurile mai usoare. Oricum daca nu a ales inca nu te lasa

| Stefanie21 explică:

Nu e insurat
Dat cand rad si glumesc cu alt baiat ma fixeaza cu privirea. Si nu ia ochii de pe mine.
Si are gura cascata ca si cand ar fi gelos.
Facem kurs de limba Spaniola