| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de un baiat din clasa mea.Problema e ca nu stiu daca ii place si lui de mine. Da, se uita l mine, in zambeste, dar el e diferit de alti baiati. E genul mia smecheras. MIe mi-a zis ca ma place si sa ma combin cu el dar eu am zis nu pentru ca prietenei mele cele mia bune ii place de el.De atunci a trecut 1 luna, dar el zice ca inca ii place de mine.Ideea e ca face la fel si cu cele mai bune prietene ale mele. Zice ca le place si sa se combine cu el, chestii din astea...Deci nu mis stiu ce sa cred.Totusi,cred ca la mine tine putin mai mult decat la ele.;;

2 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Lol. daca face si cu celelalte la fel nu poate sa tina prea mult la tine.
Dar ma gandesc, oare poti sa in transformi? Ca in filmul a walk to remember
tongue
Stiu ca viata nu e un film, dar merita incercat.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna. Daca spui ca si tie si tuturor prietenelor tale le spune acelasi lucru, inseamna ca e neserios si nu are rost sa iti mai bati capul cu el.Nu cred ca vrei un prieten care flirteaza cu toate pentru ca vei suferi.