| Deutza_5625 a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi va rog frumos! Iubesc un baiat din cls mea care ma tot sicana si cred ca ma place dar nu sunt sigura si peste cateva zle s-ar putea sa ma intalnesc cu el dar nu stiu ce sa fac si ce sa spun si cu ce sa ma imbrac mai provocator. Am si o mare prbl atunci cand ma intalnesc cu el rosesc foarte tare si ma balbai; dar nu prea stiu cum sa aflu daca ma place si el... off ma ajutati va roooog! dau fundita!:d

Răspuns Câştigător
| elLi a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi sigura ca si el te place.Inainte sa mergi la intalnire incearca sa afli mai multe despre el asa vei gasi subiecte de vorba.Chiar daca esti emotionata incearca sa nu ii arati, incearca sa fi tu si sa fi cat mai deschisa. Daca el te place o sa vezi la intalnire cum se comporta cu tine si daca nu se va plictisi sa vorbeasca cu tine.Incearca sa fi tu iar asa iti vei da seama daca te place:*

2 răspunsuri:
| laurav a răspuns:

Pai... spune-i direct in fata ca il placi sau daca nu ai curajul necesar spune-i-o la telefon sau pe mess, ca nu te costa nimic

si dup aceea intreaba-l daca te place si el... si zii ca ai vrea sa fiti impreuna :*

fii directa cu el

ok? iti urez multa bafta :*

fundita?big grin

| alysk84ever14_6997 a răspuns:

Pai uite-te la comportamentul lui daca te respecta daca se uita mult la tine chiar daca nu estilanga el. Cum vb cu tine.Sau spune-i altei fete sa-l intrebe daca te place da nu ineaparat.prima oara uite-te la el cum se comporta mai mult