| Y2k a întrebat:

Deci de cateva zile a inceput sa imi placa de o fata foarte mult chiar. Imi puteti spune si mie cum aflu daca si ea simte ceva pentru mine? Va rog ajutati-ma si cu ceva sfaturi cum sa-i spun ca o iubesc! Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu poți să-i spui din prima că o iubești.
Dialoghează mai mult cu ea în viața reală, nu pe mess și vezi cum decurg lucrurile.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| borntotwerk a răspuns:

Buna,pai ar trebui sa ii spui ca o placi,poate si ea te place.,ai putea sa ii spui cand sunteti singuri...,si s-ar putea sa te refuze din prima(poate s-ar simti intimidata) dar totusi eyu zic sa iti iei inima in dinti si sa ii spui.,doar nu vrei sa faca ea primul pas,nu?, sper ca te-am ajutat, pa-pa

| dulse a răspuns:

Vorbeste cu ea, afla ce lucruri ii plac, imprieteniti-va si dupa ce aflati mai multe unul despre altul ii poti spune ce simti.Succes!