| Lorenyk a întrebat:

Care ascultati RBD? PS: cui nu ii place, mai bine nu raspunde, sau daca raspundeti, spune-ti simplu ca nu va place, puteti sa justificati, dar fara comentarii rautacioase. fiecare e cu preferintele lui.

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Desi am copii de varsta ta, poate chiar mai mari, nu am pierdut nici un episod din serialul cu acelasi nume, melodiile lor sunt SUPER!

| arysa a răspuns:

Imi plac foarte mult...am fost si la concert:X:X

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Eu ascult...big grin imi place mult de dulce:X

| Lorenyk explică:

Am zis ca nu e nevoie de comentarii rautacioase pentru ca nu isi au rostul. daca mie nu mi-ar placea muzica pe care o asculti tu, ti-ar placea sa fac comentarii rautacioase? probabil mi-ai da un vot la "stupid" si m-ai bombani putin. de ce? pentru ca nu avem aceleasi gusturi? am pus aceasta intrebare in scopul de a face un schimb de impresii cu cei care au aceleasi gusturi ca mine.

| Lumy a răspuns:

Acum nu mai ascult dar inainte cand era serialul imi placea foarte multbig grin

| getty a răspuns:

Euuuuuuuuuu... o ador pe anahi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ma lorenyk? mie nu-mi place da eu nu pot sa te atac acum deloc? bai ce egoista esti.adica sa nu pot eu sa comentez ceva rautacios ca tu nu vrei. bai nici nu stiu cum de ma abtin.trebuia sa specifici neaparat? macar un pic ai? bine data asta treaca de la mine. da sa nu mai faci da?