| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot fii mai perversa cu prietenul meu.? Fara sex bineinteles. Atunci cand ne sarutam.

7 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Pai poti fi prin a-l prinde de penis sau sa-l pisti de fund.

| TreiSurori a răspuns:

Imbraca te in diferite uniforme si joaca te in fata lui happy

| Puzzle00 a răspuns:

Saruta-l usor pe gat. Asta sigur ii va placea.

| wforweirdo a răspuns:

Ii suji ***, perverso

greece12
| greece12 a răspuns:

Definitia perversitatii e asta:

" 1. Înclinare spre rău, plăcere (patologică) de a face rău; deviere de la normal a instinctelor, a judecății; tendință (patologică) de a comite acte imorale; corupție, depravare, imoralitate; spec. anomalie sexuală. ♦ Fățărnicie, perfidie, falsitate. 2. Faptă, comportare de om pervers."

Cu ce te-ar ajuta, asta esti tu?
Cauta sa te bucuri si sa-ti traiesti sentimentele curat si intens, perversitatile duc, in final, la sex...

| kandaraki a răspuns:

Il musti de ureche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara sex? Pai, incearca sa-i furi banii din portofel si cand va observa ca ii lipsesc, sa nu recunosti ca tu i-ai furat. Maximum de perversitate!