| gina09 a întrebat:

Buna ce e cu mine? am 14 ani cand ma intalnesc cu prietenul meu ne sarutam pasional ne atingem, ne exictam. sunt inca virgina. dar dupa ce ajung acasa incepe sa ma doara burda chiar rau. nu's ce e cu mine? imi puteti spune voi!

5 răspunsuri:
| diesel94 a răspuns:

Te scapa cacarea laughing

| Barbiiiiie a răspuns:

Lol nu trebuie sa-ti faci griji tonguecreca e de emotie sau cine stie.

| ยςα a răspuns:

Daca ai spus ca esti virgina nu ai de ce sa iti faci griji! Poate din cauza emotiilor care le ai cand esti indragostita. Poate din cauza menstruatiei pentru ca la inceput asa e normal sa fie! Sper ca te-am ajutat big grin

| edutzu2011 a răspuns:

Cacarea Vietzii laughing))

| Georgii_7923 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie. uneori imi venea sa vomitrolling on the floor.