| Acadeeeaa a întrebat:

Imi spune ca-i e dor de mine si ca abia asteapta sa ne vedem in septembrie, dar totusi ma suna foarte rar, mesaje delocthinking, pe mess nu prea intra.
Adica vorbim foartee rar si nu inteleg de ce?!

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Poate asteapta vreun semn de la tine, sau nu il intereseaza atat de mult aceasta relatie.Sunt doar 2 posibilitati.

| username23 a răspuns:

Scumpa, poate este tipul de persoana pentru care nu conteaza cuvinele scrise, ci vrea sa ti-le spuna in fata. Poate nu e chiar asa de comunicabil. Sunt asa persoane, ar trebui sa vorbesti cu el pe aceasta tema. Sunt sigura ca nu e un semn ca nu tine la tine. Va fi bine! Bafta!

| Bellatris a răspuns:

Ai incercat sa ii spui ca tu ai vrea sa comunicati mai mult? Vezi ce iti spune, pentru ca motive ar putea fi multe. thinking