| dolcEE a întrebat:

Intrebare pentru fete happy. Pe Mess ma inteleg bine cu multe fete...si vorbesc mult cu ele; dar nici una nu intra pe mine. Parca asteapta sa intru eu pe ele ca sa vorbim. Asa fac toate fetele?

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Cam da laughing fetele mai mici care sunt "indragostite" iti scriu in fiecare zi ) dar astea mai mari un pic 14 + stiu regula, ca baietii ar trebui primii sa scrie big grin tongue Bye big grin si nu uita, noi suntem foarte uimitoarewinking

3 răspunsuri:
| evilestevil a răspuns:

Nu are importanta cine deschide dialogul, daca acesta exista. Nu iti bate capul ca 'intrii tu pe ele', atat timp cat au parte de un dialog alaturi de ele. Considera-le... ignorante doar ca sa te atraga. Sau, in unele cazuri nepasatoare, si raspund din bun simt.
Pa.

| miriam123 a răspuns:

Fetele in general prefera sa fie bagate in seama, ptc asa isi dau seama daca un baiat le place sau vorbeste cu ele Just for fun... asa ca depinde de tine ce vrei sa urmeze, daca vrei sa fiti foarte buni prieteni, trebuie sa incerci sa-i explici lucrul asta, daca vrei sa ai o relatie cu ea, fa tu primul pas pentru a`i arata ce vrei de la ea

| XxNorByxX a răspuns:

Asa mi se intampla si mie si cred ca asa fac toate.