| Andreeastefi21 a întrebat:

In 2 zile urmeaza ovulatia conform calendarului, i-am facut iubitului meu un hand job, a ejeaculat, ne-am spalat pe maini cu apa si sapun, dupa jumatate de ora l-am dat cu dezinfectat cu alcool pe maini si s-a mai spalat o data cu apa si sapun, apoi m-a masturbat el pe mine. Exista vreo sansa de sarcina in acest caz? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Andreeastefi21 Astăzi, 9:19 pm
Buna,
Ba da a urinat! Dar nu si a mai atins nimic dupa ce s-a spalat! Absolut deloc.
Fiindca in intrebarea initiala NU ai scris (nu ai amintit/precizat) ca dupa ejaculare a avut loc si urinarea, in primul raspuns nu mi-am permis sa formulez si sa ofer un raspuns foarte ferm.
Insa, in acest caz este cu totul IMPOSIBIL sa fi ramas, sau sa mai poata exista vreo urma de sperma sau vreun spermatozoid in uretra si in consecinta reiese ca si formarea unei sarcini in aceste conditii devine cu totul IMPOSIBILA chiar si in situatia in care masturbarea ''pasaricii'' tale s-a produs chiar in una din cele mai fertile zile ale PERIOADEI FERTILE REALE
Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Șanse de 0.0 %.

| Andreeastefi21 explică (pentru Sofer):

Multumesc pentru raspuns si timpul acordat!

| Willis a răspuns:

Nu există. Mai curat de atât ce mai vrei. E ari-suficient ce ai făcut. Spălat cu săpun este de ajuns. Se poate face și în același timp amândoi, unul celuilalt. Nu este problemă. Apoi duș.

| Andreeastefi21 explică (pentru Willis):

Iti multumesc! Chiar eram ingrijorata!

| George377 a răspuns:

Nu stai linistităwinking