| Corina1325 a întrebat:

In august fac 18 ani. Imi voi face majoratul. Intrebarea mea este : as putea sa il invit si pe baiatul care inca imi place tinand cont ca nu am vorbit cu el de 2 ani si umpic. adica am vorbit doar salut salut. Iar in urma cu 2 ani si umpic aveam o relatie frumoasa de prietenie. Nu am fost niciodata impreuna.

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Tu poti incerca sa il inviti, poate asta e chiar momentul cel mai potrivit de a va imprietenii mai mult, succes

| Raduuuuuu a răspuns:

Eu zic sal invitiwinking poate in seara asta va puteti cmb...nu se stie.Incearca sa vb mai mult cu el big grin

| ZakkyRock2 a răspuns:

Invita-l dar cum dracu ai rezistat 2 ani si ceva fara a fi impreuna cu el si spui ca il iubesti da il iubesti mult?
si inca ceva spuneiiiiiiii ca il iubestiiii ce naibacum vrei sa fii impreuna cu el nu mai fi timida spune-i tu nu astepta sati zica el parca ai avea 10 ani de nu ii zici