| Aly07 a întrebat:

In cazul in care nu pot accesa un site se poate vorbi si de un virus? Daca da, exista vreun antivirus special pentru astfel de probleme? Aceasta intrebare este o continuare a acesteia http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/care-poate-fi-problema -pentru-care-nu-pot-accesa-un-site-imi-apare-timpul-cone xiunii-a-expirat-serverul-de-la_2/.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e o problema de server la TPU cu conectarea la ei, da exista virusi care programeaza windowsul sa nu intri pe diferite web site uri in special viermi nu vor sa intri pe site uri de anti virus, solutia e o solutie securitate completa norton, avira, nod 32

1 răspuns: